מערכת סולארית מסחרית

מגזר ציבורי ומסחרי

מערכת סולארית מסחרית מעניקה לבית העסק מגוון רחב של יתרונות. היא מאפשרת לייצר בעצמכם את החשמל שבו אתם משתמשים לאורך השנה, ולהרוויח סכום נוסף ממכירת עודפי החשמל. מדובר בהשקעה שמסוגלת להניב פוטנציאל רווח עצום כבר בשנה הראשונה להתקנה. מערכת סולארית מסחרית יכולה להיות מותקנת על גבי מפעלים, בתי ספר ומוסדות חינוך, מתחמים לוגיסטיים ומתחמי מחסנים עם גגות רחבי ידיים, לולים, רפתות וקונסטרוקציות נוספות. הצטרפו לעוד מאות בעלי עסקים המקבלים המחאה מדי חודש על החשמל המיוצר במערכת הפוטו־וולטאית.

למי זה מתאים

איך מתקינים מערכת סולארית מסחרית?

מערכת סולארית מסחרית בנויה על גבי הגגות של המתחמים הלוגיסטיים ומתחמי המשרדים של העסק. אין זה משנה מה הפעילות העסקית בתוך המבנה, כל עוד קרני השמש יכולות לפגוע בלוחות הסולאריים הממוקמים על הגג.

כדי להתקין מערכת אנרגיה ירוקה צריך לקבל אישורים מכמה גורמים. הגורם הראשון הוא חברת החשמל – גורם עיקרי אשר מלווה בכל התהליך, ורשות החשמל היא זו שתתן את האישור הסופי לחיבור המערכת

בכל פרויקט של התקנת לוחות סולאריים מסחריים אנו מפעילים מהנדס מוסמך לביצוע תכנון ואפיון מקדים של המערכת. לאחר מכן, אנו מפיקים תרשימים שמשמשים אותנו להשגת האישורים המתאימים מכל הרשויות הרלוונטיות. אנו מכירים על בוריים את הרגולציות המחמירות בתחום, בזכות מאות התקנות שבוצעו קודם לכן.

לאחר קבלת האישורים הנדרשים אנו יכולים להתחיל במלאכת התקנת הפאנלים הסולאריים והמערכות החשמליות המתחברות אליהן. בתום ההתקנה בודק מוסמך מטעם חברת החשמל מגיע לבדוק הן את הדרך שבה הותקנה המערכת והן את תקינות הפעולה של מערכות החשמל. לאחר שבוצעו כל הבדיקות והמערכת מקבלת אישור היא מחוברת לחברת החשמל.

שימוש מסחרי במערכת להפקת חשמל למכירה לחברת החשמל

באמצעות המערכת הסולארית הצרכן הופך ליצרן של חשמל המוזרם לרשת הארצית ואשר עבורו יקבל הצרכן תשלום חודשי מחברת החשמל הרוכשת את התפוקה של המערכת עד לתקרה שנקבעה מראש, למערכות בהספק ממירים של עד 200 קוט"ש מדובר בסכום של 0.45 ₪ לכל קילוואט לא כולל מע"מ, (להיתרים שיתקבלו עד לסוף שנת 2020. החל משנת 2021 התעריפים ישתנו.)

במתחמים שבהם יש שטח גג גדול ניתן להשתמש במודל אחר המכונה "השכרת גג". במודל זה אנו שוכרים את הגג מכם, מתקינים את המערכת על חשבוננו ודואגים לתחזק אותה. בתמורה אנו משלמים לכם סכום חודשי שהוסכם מראש למשך 25 שנה. היתרון המשמעותי של שיטה זו הוא העובדה כי אינכם משקיעים אגורה מכיסכם על רכישת המערכת, ואתם יכולים ליהנות מהכנסה פסיבית קבועה לעסק שיכולה להגיע גם לעשרות אלפי שקלים בשנה. אם תבחרו להשקיע ברכישת המערכת תוכלו להניב תשואה שנתית גבוהה במיוחד של עד כ20%. !

תחזוקת המערכת

מערכת סולארית מסחרית דורשת תחזוקה קבועה. יש לנקות את הפאנלים הסולאריים הצוברים אבק, פיח, חול ולכלוך ממקורות שונים. בנוסף, חשוב לבחון את יעילות המערכת לאורך שנות פעילותה ולוודא כי מכלול החלקים המכניים שבה תקינים. הלקוחות שלנו יכולים תמיד להזמין את שירותינו לתחזוקה שוטפת, במסלול השכרת הגג אנו מבצעים את השירות ללא תשלום, וממשיכים לתחזק את המערכת עבורכם כדי שתוכל לייצר הכנסה שוטפת ולהרוויח הכנסה פאסיבית משטח שכבר קיים בבעלותכם. השקעה זו מעלה את ערך הנכס בצורה משמעותית ומאפשרת לכם למקסם רווחים בכל חודש.

ארגון ירוק הזוכה להכרה בקרב לקוחות בעלי מודעות סביבתית

שימוש באנרגיה מתחדשת זוכה היום להכרה על ידי לקוחות החברה, ומעניק לכם נקודות זכות בקרב לקוחות פוטנציאליים. חברות רבות ברחבי העולם מתהדרות בהתקנת לוחות סולאריים על גבי גגות המרכזים הלוגיסטיים כדי לשמור על איכות הסביבה, ולהפחית את השימוש בדלקים שונים ליצירת חשמל. כעת, לצד החיסכון הכספי הניכר והאפשרות לייצר הכנסה פאסיבית קבועה, אתם יכולים לפרסם את החברה כארגון "ירוק" בעל מודעות סביבתית. הלוחות החדשים מוסיפים מראה חדשני ומהודר גם למתקן הלוגיסטי הכעור ביותר, ומשמשים בכל רחבי הגלובוס כסמל לשינוי וחדשנות

מסלולי רכישה מערכת סולארית מסחרית

רכישת מערכת סולארית

 • השקעה יציבה ל25 שנים
 • תשואה גבוהה במיוחד
 • חוזה ארוך טווח מול חח"י
 • פטור מהיטל השבחה
 • פטורים נרחבים ממע"מ ומס הכנסה
 • ייעול שטחי נדל"ו לא מנוצל
 • ערך הנכס עולה

השכרת גג

 • אפס השקעה מצידכם
 • דמי שכירות קבועים ל-25 שנים
 • רווחים נאים מהחודש הראשון
 • תפעול ותחזוקה ללא עלות לכל תקופת ההסכם
 • ייעול שטחי נדל"ן לא מנוצלים
 • ערך הנכס עולה
 •