מערכת סולארית ביתית

השקעה המעניקה תשואה גבוהה.

לצד היתרונות הסביבתיים, המערכת שאנו מתקינים ללקוחותינו בביתם מסוגלת גם לעזור לחיסכון משמעותי בהוצאות החשמל. אתם יכולים לקבל המחאת זיכוי מחברת החשמל על כל קילוואט שיצרתם ולהשתמש בכספים אלה לכל מטרה. למעשה רבים מתקינים גגות סולאריים בהיקף נרחב בקיבוצים ובמושבים שבהם ישנם שטחי גג נרחבים ושטופי שמש כהשקעה אטרקטיבית המעניקה תשואה גבוהה.

לאחר התקנת המערכת אתם הופכים למעשה לשותפים בתהליך ייצור החשמל של ישראל, חוסכים סכום ניכר בהוצאות החשמל ומטיבים עם הסביבה באמצעות מעבר לאנרגיה ירוקה. לאורך שנים החיסכון הזה מצטבר והופך לסכום משמעותי שאותו תקבלו בכל חודש מחברת החשמל. למשל, מערכת ביתית בהספק 20 קוט"ש יכולה לספק הכנסה חודשית של 1,400-1,200 ₪ בממוצע.

למי זה מתאים

כיצד הפקת החשמל מתבצעת באמצעות המערכת הסולארית

הפאנלים המוצבים על גגות הבתים קולטים את אור השמש ומפיקים ממנו את האנרגיה החשמלית. נסביר בקצרה כיצד התהליך עובד. קרני האור מבוססות על תנועה של חלקיקים המכונים פוטונים. חלקיקים אלה מכילים אנרגיה שאותה אגרו מהשמש. הפאנל מייצר זרם ישיר, והממיר הוא זה שמשנה אותו לזרם חליפי. הלוחות הסולאריים קולטים את הפוטונים הללו, מעבירים אותם בין שתי שכבות סיליקון וגורמים לשחרור של אלקטרונים. בפשטות ניתן להסביר שתנועה של האלקטרונים הללו, לאחר שהומרה באמצעות ממיר מיוחד, יכולה להשמר בסוללות נטענות מתאימות ולשרת את צורכי הבית.

אם אתם בוחרים להתקין מערכת פוטו־וולטאית בבית, תוכלו לייצר כמות של חשמל ולמכור אותה לחברת החשמל. כך, אם לדוגמה הצלחתם לייצר חשמל בשווי של 1,000 ₪, חברת החשמל תחזיר לכם המחאה על סך הסכום שהמערכת הסולארית הפיקה בכל חודש. כמובן, שבחודשי הקיץ החמים שבהן שעות היום ארוכות יותר והעננה נמוכה, המערכת תייצר כמות גדולה יותר של חשמל מאשר בחודשי החורף. למרבה המזל ישראל היא מדינה שטופת שמש וחודשי החורף שלנו קצרים.

כיצד מותקנת מערכת סולארית ביתית?

השקעה במערכת סולארית ביתית מתוכננת היטב לפי כיוון השמש וחלקי הגג הפונים לצדדים שבהם קרני השמש פוגעות בגג בזווית המיטבית. לאחר מכן, מותקנים הממיר ומערכות החשמל המחוברות לקולטנים. בשלב האחרון, אנו ממליצים על הכמות המרבית של לוחות סולאריים שתוכלו להתקין בהתאם ליעילות המערכת הצפויה, כמות החשמל שתפיק וכן בהתאם לשיקולים אסתטיים. הפנלים כיום הם דקיקים ומעוצבים בצורה חדשנית שאינה פוגעת במראה הגג ובחזית הבית. את ההתקנה ניתן לבצע רק לאחר קבלת האישורים המתאימים.

בשלב הבא, אנו מתאמים את יום ההתקנה ומגיעים עם מנוף הנושא אל־על את הלוחות לכיוון הגג. עובדים מיומנים ממתינים על הגג, מקבלים את הלוחות ומצמידים כל אחד מהם למקומו. הפנלים מתחברים לממיר וממנו החשמל מוזרם ללוח החשמל הראשי. בשלב זה מתבצעת בדיקה על ידי בודק מוסמך ואז ניתן לחבר את המערכת לרשת החשמל. את החזר ההשקעה תתחילו לראות כבר בחודשים שאחרי החיבור.

שירות אישי ותחזוקה שוטפת של המערכת

לאחר ההתקנה, אנו מציעים שירותי תחזוקה וניקוי של המערכת וסביבתה בנוסף, כדי למנוע בלאי ולשמר את יעילות המערכת. חשוב לדעת כי אתם יכולים לדבר עם חברת הביטוח שלכם ולקבל כיסוי גם על המערכת הסולארית, כך אם נגרם נזק משמעותי למערכת תוכלו לקבל פיצוי. לצד השירות המוענק ללקוחות פרטיים אנו מתקינים גם מערכות סולאריות בבתי עסק, מפעלים, מגדלי מסחר ומשרדים עם גג רחב ידיים וכן שוכרים גגות של מתחמים חקלאיים ומסחריים בתשלום חודשי קבוע.

בחברת "זולאר" אנו מאמינים בשירות לקוחות ללא פשרות, עם התאמה אישית של פתרונות לכלל התחום הסולארי עבור כל לקוח ולקוח. אנו מגיעים אליכם לפגישת ייעוץ ללא תשלום, ובוחנים את כדאיות התקנת המערכת עבורכם. בדרך כלל רצוי להתקין מערכות סולאריות בגגות שבהם יש לפחות 100 מטרים של שטח התקנה פנוי, כדי למקסם את כמות האנרגיה שתוכלו לייצר בכל שעה במהלך היום. הבטיחו הכנסה חודשית בהשקעה מניבה במיוחד עם פוטנציאל רווח רב.

יתרונות סביבתיים

הפקת אנרגיה באמצעות ניצול נכון של קרני השמש, לכידתן והפיכתן לחשמל היא אחד מהמודלים הבולטים כיום בתחום הקיימות והשמירה על הסביבה. בניגוד להפקת חשמל המבוצעת בחברות החשמל ודורשות שימוש בדלקים, גז ופחם המפיצים זיהום סביבתי, יצירת החשמל באופן עצמאי בהתבסס על לכידת קרני השמש מונעת את הנזק הסביבתי ומסייעת להפחתת הזיהום ושמירה על כדור הארץ.

לקבלת הצעת מחיר ולייעוץ מקצועי

להתקנת מערכת סולארית ביתית, פנו אלינו עוד היום ונשמח לעזור.

רכישת מערכת סולארית

 • השקעה יציבה ל25 שנים
 • תשואה גבוהה במיוחד
 • חוזה ארוך טווח מול חח"י
 • פטור מהיטל השבחה
 • פטורים נרחבים ממע"מ ומס הכנסה
 • ייעול שטחי נדל"ו לא מנוצל
 • ערך הנכס עולה

השכרת גג

 • אפס השקעה מצידכם
 • דמי שכירות קבועים ל-25 שנים
 • רווחים נאים מהחודש הראשון
 • תפעול ותחזוקה ללא עלות לכל תקופת ההסכם
 • ייעול שטחי נדל"ן לא מנוצלים
 • ערך הנכס עולה
 •