השכרת גג

מגזר ציבורי ומסחרי

תכנון נכון של שטחי החוץ של הארגון או בנייני המשרדים שלכם יכול להוביל לאפיק הכנסה פסיבי משמעותי. אם אתם בעלי קרקע חקלאית שעליה מוצבים מבנים כמו חממות קבועות, מפעלי ייצור ושטחי אחסון המתפרשים על פני דונמים, תגלו כי יש באפשרותכם לייצר הכנסה חודשית קבועה באמצעות שירות "השכרת גג". אנו נשכור מכם את שטחי הגג, ונציב עליהם פאנלים סולאריים לקליטת אור השמש וייצור חשמל נקי.

כך, ללא כל הוצאה מצדכם אתם יכולים להפוך כל מבנה להכנסה משמעותית עם תשואה גבוהה שיכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים לשנה, ואף לסייע לאיכות הסביבה באמצעות ניהול נכון של אנרגיה מתחדשת.

למי מתאימה אפשרות השכרת הגג למערכת סולארית?

השכרת גג מתאימה לכל בעל נכס עם שטח גג פנוי של 400-5000 מ"ר המעוניין לייצר הכנסה פסיבית אמיתית ללא השקעה וללא התעסקות, למפעלים, למשקים חקלאיים ולבנייני דירות עם גג גדול שמסוגל להפיק כמות רבה של אנרגיה.
בנוסף, המראה של הפאנלים הסולאריים משדר  את החשיבות של אנרגיה מתחדשת, שמירה על איכות הסביבה

מעולם לא היה כל כך משתלם כמו היום לשמור על איכות הסביבה ולהרוויח סכום חודשי קבוע בהכנסה פאסיבית תוך יצירת תשואה נאה ומשתלמת, מבלי שתצטרכו לשלם אגורה על התקנת המערכת או התחזוקה שלה.

כיצד עובדת השכרת גג?

בשיטת "השכרת גג" אתם משכירים למשך תקופה קצובה של 25 שנים את הגג לטובת הקמת מערכת פוטו-וולטאית המפיקה חשמל באמצעות קרני השמש. המערכת מפיקה חשמל שאותו נזרים לרשת ההולכה של חברת החשמל.
למעשה אתם מרוויחים דמי שכירות קבועים למשך כל תקופת ההסכם בגין השימוש בגג, כך, כל מטר רבוע בגג הופך למעשה לשטח נדל"ני שאתם מייצרים ממנו הכנסה.

כמה עולה לכם להתקין את המערכת הסולארית?

בניגוד ללקוחות המתקינים את מערכת הסולאר לשימוש עצמי והפחתת חשבון החשמל, בשיטת "השכרת גג" אינכם משלמים כלל על המערכת. נציגי חברת "זולאר" מבצעים את כל תהליך התכנון, קבלת האישורים הנדרשים, ההתקנה והחיבור למערכת החשמל ללא עלות מצדכם. לאחר התקנה של המערכת אתם מתחילים לקבל את התשלום הקבוע מראש בחוזה השכרת הגג שביניכם לבין זולאר למשך שני עשורים וחצי. אנו מבצעים גם את עבודות התחזוקה לשמירה של מערכת הסולאר לאורך השנים הללו. בין השאר העבודות כוללות ניקוי של הפאנלים, טיפול במקרה של קיני ציפורים שנבנו עליהם וכן תחזוקה שוטפת של מערכות החשמל והממירים שמחוברים לפאנלים הסולאריים. כל זאת מתבצע מבלי שתצרכו לעשות דבר. לכן, הכנסה זו מוגדרת כפאסיבית לחלוטין.

היות ומדובר במערכת בעלות לא נמוכה, אנו מתקינים אותה למשך 25 שנים כדי למקסם הן את הרווחים שלכם מהמערכת והן להחזיר את ההשקעה שלנו. את החוזה שחתמתם מול "זולאר" ניתן להעביר גם לרוכש במקרה שהחלטתם למכור את הנכס שעל גגו מותקנים הפאנלים ולכן אתם גם משביחים את שווי הנכס/ים שלכם !