מערכת סולארית חקלאית

מגזר ציבורי ומסחרי

חברת זולאר מובילה בישראל את תחום המערכות הסולאריות החקלאיות ומאפשרת להפיק רווחים נוספים משטחים חקלאיים שאינם בשימוש או שטח חקלאי הכולל רפתות בעלות גגות גדולים, לולים, חממות, סככות ועוד. לחברה ניסיון של שנים בתכנון והקמה של מערכות סולאריות בכל הארץ, ובכלל מערכות המותקנות על גבי גג הנכס או מתחם מחסנים חקלאי גדול. כמו כן, אנו גם מתקינים מערכות על גבי מאגרי מים וכן מערכות קרקעיות. אנו עובדים עם מיטב היצרים והיבואנים בארץ כדי להעניק ללקוחותינו את המערכת הסולארית המותאמת בדיוק לצרכיהם האישיים, ובהתאם לתכנון הנדסי מפורט וקבלת האישורים הדרושים מחברת החשמל ומהרשויות הרלוונטיות.

מעולם לא היה קל יותר להתחיל להרוויח תשואה משתלמת מנדל"ן הנמצא כבר בבעלותכם! לאחר התקנת המערכת תוכלו להתחיל ליהנות מהכנסה פאסיבית חודשית המבוססת על החשמל שהפיקו הלוחות הסולאריים לאורך החודש כולו. נוסף על כך, אתם יכולים לייעל את הפעילות העסקית שלכם וליהנות מהסכם תפעול ותחזוקה ארוך טווח עם החברה.

ייצור חשמל למערכות סולאריות גדולות

חברת החשמל מאפשרת לקבל תעריפים מוגדלים כאשר מדובר במערכות סולאריות קטנות המפיקות 15-100KW בתעריף גבוה יותר שמובטח למשך 25 שנה. המכסה הקבועה כיום על ידי חברת החשמל היא בהיקף של 300MW.

ייצור חשמל בהליך תחרותי

גגות גדולים במיוחד, שטחים קרקעיים ומאגרי מים נגשו להליך תחרותי המבוסס על מכרז שבו כל אחת מהחברות יכולה לספק לחברת החשמל מכסה מסוימת של חשמל בתעריף צמוד מדד. כל אחת מהחברות זוכה למלא מכסות שונות, ויכולה גם להשתמש באנרגיה לצריכה עצמית. מחיר התעריף שנקבע במכרז מוגדר בהתאם להצעות הזולות ביותר המוצעות.

כיצד מתבצעת ההתקנה של המערכת הסולארית?

ההתקנה של המערכת הסולארית על הגג מתבצעת לאחר בחינה ראשונית של פוטנציאל הפקת האנרגיה. אנו בוחנים את גודל השטח המיועד להקמת המתקן הסולארי, האם אין גורמים העשויים להצל על המערכת ולמנוע פגיעה של קרני שמש בלוחות המותקנים עליו וכן מזהים באיזה שטח רצוי להשתמש. לאחר אפיון מדויק ותכנון הנדסי מקיף, אנו מוכנים לקבל את האישורים הדרושים מהגורמים הרלוונטיים להתקנת המערכת. אנו פונים לחברת החשמל, מקבלים את האישורים הנדרשים מהם ויכולים להתחיל תוך שבועות מספר בעבודת ההתקנה. הפאנלים מותקנים על הגג והממירים ממירים את האנרגיה לזרם שבו חברת החשמל יכולה להשתמש.

הלוחות הסולאריים המותקנים על גג הנכס או המבנה בשטח החקלאי אינם משנים דבר בפעילות השוטפת של הרפת ואינם תופסים מקום בשטח הפנימי. כלל המערכות מותקנות על גבי הגג, ולכן אתם מקבלים את הזדמנות הפז להשתמש באזור זה כנדל"ן שעד כה לא נוצל להפקת הכנסה משתלמת עם תשואה מפתיעה במיוחד.

כמה זמן נמשך החוזה עם חברת החשמל?

אם השקעתם ברכישה של מערכת סולארית החוזה עם חברת החשמל הוא למשך 25 השנים הקרובות, שבהן תקבלו בכל חודש את התשלום עבור החשמל שהפיקה המערכת. כאשר אם נדרשת פעולה של תחזוקה של מערכת זו, ניקיון הפאנלים, הסרת ענפים שעשויים למנוע מקרני השמש לחדור או הסרה של קני חרקים מהמערכת, נוכל לבצע זאת עבורכם לאורך השנים.

אם החלטתם להשכיר את הגג לחברת זולאר, יחתם עימנו החוזה ולמעשה תקבלו מאיתנו את דמי השכירות לאורך 25 שנים. כמו כן אנו נבצע את כל עבודות התחזוקה ללא תשלום נוסף כאשר לא נדרשת מכם כל השקעה עבור המערכת.

מה אם אתם מוכרים את הנכס לאדם חיצוני?

אם החלטתם למכור את הנכס בשלב מסויים לאדם אחר, אנו יכולים להמשיך את ההתקשרות עמו. ההכנסה החודשית הפסיבית ממשיכה ונכנסת לחשבונו, ויכולה לאפשר לכם להשתמש במערכת המותקנת כדרך להגדיל את ערך המתחם עבור אותו לקוח.

האם אנו עשויים להסיר את הפאנלים הסולאריים במהלך ההתקשרות?

במקרה של השכרת הגג כפי שאתם מתחייבים לנו ל-25 שנה, כך גם אנו מתחייבים עבורכם לאותה תקופת זמן. את השכירות החודשית עבור המערכת תקבלו מדי חודש ללא תלות בכמות החשמל שהופקה באותו חודש מהמערכת. התשלום מתבצע גם בחודשי החורף שבהם הפקת החשמל נמוכה יותר כי השמש מסתתרת מאחורי עננים. כל שעליכם לעשות הוא לאפשר לנו לבצע את התחזוקה השוטפת כדי להבטיח שהמערכת ממשיכה לפעול ביעילות.

איך מתחילים?

כדי להתחיל לעבוד עמנו צרו קשר טלפוני או באמצעות טופס יצירת קשר לתיאום פגישת אפיון והתייעצות. אנו נשאל אתכם מספר שאלות בסיסיות, ולאחר מכן נגיע אליכם כדי לבצע אפיון של הנכס והערכה של פוטנציאל ההשקעה עבורכם. אם יש לכם מספר מתחמים חקלאיים הכוללים שטחי גג רחבי ידיים, אנו יכולים להתקין את הפאנלים הסולאריים על כל אחד מהם. התשואה ממערכת סולארית יכולה להגיע עד ל-20% בשנה, אל תפספסו את הזדמנות הפז הזו!

לתיאום פגישה ובחינת התאמה של המתחם החקלאי או הרפתות  והנכסים הנמצאים על הקרקע שלכם, צרו עמנו קשר עוד היום ונשמח להוסיף אתכם לתוכנית ההכנסה הפאסיבית המשתלמת שלנו.

מסלולי רכישה מערכת סולארית מסחרית

רכישת מערכת סולארית

 • השקעה יציבה ל25 שנים
 • תשואה גבוהה במיוחד
 • חוזה ארוך טווח מול חח"י
 • פטור מהיטל השבחה
 • פטורים נרחבים ממע"מ ומס הכנסה
 • ייעול שטחי נדל"ו לא מנוצל
 • ערך הנכס עולה

השכרת גג

 • אפס השקעה מצידכם
 • דמי שכירות קבועים ל-25 שנים
 • רווחים נאים מהחודש הראשון
 • תפעול ותחזוקה ללא עלות לכל תקופת ההסכם
 • ייעול שטחי נדל"ן לא מנוצלים
 • ערך הנכס עולה
 •